Fenerbahçeliler Topluluğu (ÜNİFEB)

Fenerbahçeliler Topluluğu (ÜNİFEB)

Sorumlu Kişi

Burak Kale
burakkale97@googlemail.com
0538 515 43 24
Fenerbahçeliler Topluluğu (ÜNİFEB)

 

M3BqG7eL_400x400

Fenerbahçe Spor Kulübüne veya spor hayatına gönlünü adamış öğrencilerin bir çatı altında bulunmalarını hedefleyen Fenerbahçeliler Topluluğu, okulumuzdaki öğrencilerin taraftar bilincine sahip olmaları yönüyle aklı başında bireyler yetişmesine katkıda bulunmak ve sportif aktiviteler sayesinde sosyalleşmek amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Dccay66WAAIhVo8 DbeDoNiWsAEbqtE De7kqSQX4AEI239 Dde2gB8VMAAXgHt De8y-yeW0AAM2A1

 

 

Tolga Konan Pankart

TOLGA KONAN KÜTÜPHANESİ

Üniversitemiz hazırlık öğrencisi ve  ayrıca Fenerbahçeliler Topluluğu(1907 Ünifeb Bahçeşehir) üyesi olan, Tolga Konan 04.11.2017 tarihinde Lösemi hastalığından dolayı vefat etmiştir. Kulüp üyesi arkadaşları Tolga’nın adının yaşaması için “Tersine de Dönse Dünya Kalbin Atacak Ruhumuzda” sloganı ile bilgisayarlı kütüphane projesi başlatmışlardır. Bilgisayarlı kütüphane projesi için Tolga’nın memleketi Rize Pazar ilçesinde bulunan Fuat Ergenç İlk ve Orta okulu seçilmiştir. Tüm öğrencilerimiz özverili bir şekilde 3 gün boyunca çalışarak kütüphaneyi tamamlamışlardır. Yapılan çalışmaların ardından 12.03.2018 tarihinde Rize Pazar Fuat Ergenç İlk ve Orta Okulunda “Tolga Konan Kütüphanesi” açılışı  Pazar İlçesi Kaymakamı Sayın Coşkun Öztürk, Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin, Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Dekanlığını temsilen Kazım BALSARI, Bahçeşehir Üniversitesi  Uluslararası Ofis Direktörü Erbay ŞİRİN, Fenerbahçeliler Topluluğu (1907 ÜniFeb Bahçeşehir) Üyesi Öğrenciler, Bi Soluk Kulübü Üyesi Öğrenciler,kurum amirleri, veliler ve öğrenciler ve Tolga KONAN’ın ailesinin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Açılış saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından program Okul Müdürü Halim Pehlivan’ın günün anlamına yaptığı konuşmasıyla ve okul öğrencilerinden bir öğrencinin konuşması ile devam etmiştir.Kütüphanenin açılmasında emeği geçen Tolga KONAN’ın babası İbrahim KONAN’a, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Ofis Direktörü Erbay ŞİRİN’e, Üniversitemiz Rektörlüğü adına şahsıma ve Fenerbahçeliler Topluluğu(1907 Ünifeb Bahçeşehir) Başkanı Sinan Gökhan Aslan’a Protokol tarafından plaket takdim edilerek kütüphanenin kurulumunu yapan Bahçeşehir Üniversitesi Kulüp öğrencilerine belgeleri verildi. Tolga KONAN’ın ailesi ve yetkililer tarafından kütüphanenin açılışı gerçekleştirilmiştir.

Tolga Konan Pankart 2Tolga Konan 12Tolga Konan 11Tolga Konan 5

1907 ÜNİFEB BAU-Fenerbahçe Şukru Saraçoğlu Stadyumu:

 

DNZrQh3WkAA3u-u

 

DQJHAMyX0AAgbMn DP0uBw4X4AYd3X8 DRWgNXiW0AEnekg DNaJ7mTWsAA00a- DSE7yTyXcAAjsms DUAWTvQXkAMqtaNDbfW755XkAEQbMtDaSAwAtXcAAJ-5LDbLU1feWAAAHZz_

1907 ÜNİFEB BAU-Deplasman:

 

DQiIalZX0AA_1bR

DQiKLRbWAAAGZU3 DO-1QFsWAAAkadW DRwWWodWAAEKIrP DRt4cEoXUAAAv_c DRt-p9QXkAARUF8 DahbthkWkAAN6qe DaheFOjXkAEQMXD Daw_uvZW0AMRh28 Dc6fEx8X0AEn3Rn Ddf91j1VAAA7MIy DemwXOmW0AAl3Ya DeoWtH3XUAAoiN0 DZDrCV2X0AEm5Bz