Öğrenci Konseyi Seçimi

Öğrenci Konseyi Seçimi

ogrenci-konseyi-secimleri-duyuru-bolumler-kurallar-ve-yasaklar

ADAY TANITIM VİDEOLARI

EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ:

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Temsilci Adayı:Ahmet Mert Gökçe

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Temsilci Adayı:Elif Sözer

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Temsilci Adayı:Merve Polat

Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Temsilci Adayı:Buse Sevencan

Rehberlik ve Psikolojik Danişmanlık Bölümü Temsilci Adayı:Hatice Nur Özbaş

EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ:

Eğtim Bilimleri Ensititüsü Temsilci Adayı:Fulya Birsu Kaya

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ:

Fen Bilimleri Enstitüsü Temsilci Adayı:Mahmut Ağan

HAZIRLIK:

Hazırlık Temsilci Adayı:Aleyna Duman

Hazırlık Temsilci Adayı:Mehmet Oğuz Taner

HUKUK FAKÜLTESİ:

Hukuk Bölümü Temsilci Adayı:Berk Yüksel

Hukuk Bölümü Temsilci Adayı:Busenur Ergin

Hukuk Bölümü Temsilci Adayı:Tuncer Çimenli

İKTİSADİ,İDARİ ve SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ:

Amerikan Kültür ve Edebiyatı Bölümü Temsilci Adayı: Bahadır Faruk Bodur

Avrupa Birliği İlişkileri Bölümü Temsilci Adayı:Ataberk Fatih Genç

Ekonomi Bölümü Temsilci Adayı: Ahmet Oğuz Köse

Ekonomi Bölümü Temsilci Adayı:Batuhan Yanaraltın

Ekonomi ve Finans Bölümü Temsilci Adayı: Aysu Şerbetci

Ekonomi ve Finans Bölümü Temsilci Adayı:Beste Tonga

İşletme Bölümü Temsilci Adayı:Berke Alihan Demir

Lojistik Yönetimi Bölümü Temsilci Adayı:Büşra Keser

Lojistik Yönetimi Bölümü Temsilci Adayı:Simge Dur

Psikoloji Bölümü Temsilci Adayı:Haşim Vergili

Sosyoloji Bölümü Temsilci Adayı:Dilara Varan

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Temsilci Adayı:Mehmet Eren Erdoğan

Uluslararası Finans Bölümü Temsilci Adayı:İlker Bedenli

Uluslararası Ticaret ve İşletmeçilik Bölümü Temsilci Adayı:Berkan Recep Arslan

Uluslararası Ticaret ve İşletmeçilik Bölümü Temsilci Adayı:Recep Mutlu Özgüler

İLETİŞİM FAKÜLTESİ:

Dijital Oyun Tasarımı Bölümü Temsilci Adayı:Batuhan Gözlüklü

Halkla İlişkiler Bölümü Temsilci Adayı:Berat Akdeniz

İletişim Tasarımı Bölümü Temsilci Adayı:Ece Ersoy

İletişim Tasarımı Bölümü Temsilci Adayı:Taha Temiz

Reklamcılık Bölümü Temsilci Adayı:Beyza Pakyürek

Sinema ve Televizyon Bölümü Temsilci Adayı:Mustafa Mesut Başkır

Yeni Medya Bölümü Temsilci Adayı:Ömer Batuhan Özmen

MESLEK YÜKSEKOKULU:

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Temsilci Adayı:Elif Bayşu

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Temsilci Adayı:Olcay Can

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Temsilci Adayı:Tamay Tunay

MİMARLIK ve TASARIM FAKÜLTESİ:

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Temsilci Adayı:Selan Çakır

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Temsilci Adayı:Deniz Kösmene

Mimarlık Bölümü Temsilci Adayı:Simge Özcan

Mimarlık Bölümü Temsilci Adayı:Tolga Er

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ:

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Onurkan Özbalcı

Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:İrem Deniz Derman

Çevre Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Mehmet Semi Gürkaş

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Tamay Aydın

Endüstri Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Sedat Basın

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Yaren Şahin

Genetik ve Biyoinformatik Bölümü Temsilci Adayı:Ahmad Alajamı

Genetik ve Biyoinformatik Bölümü Temsilci Adayı:Irmak Akoğlu

İşletme Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Nil Sözen

İnşaat Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Deniz Korkmaz

Matematik-Bilgisayar Bölümü Temsilci Adayı:İrem Şahin

Mekatronik Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Sinem Sena Kısacık

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Temsilci Adayı:Hasan Güneş Diridiri

Yazılım Mühendisliği Bölümü Temsilci Adayı:Mehmetcan Fuat Kavasoğlu

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ:

Sağlık Bilimleri Enstitü Temsilci Adayı:Mehmet Toprak

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ:

Beslenme ve Diyetetik Bölümü Temsilci Adayı:Elçin Bilgihan

Çocuk Gelişim Bölümü Temsilci Adayı:Zeynep İdil Üstünel

Ergoterapi Bölümü Temsilci Adayı:Pınar Özakın

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Temsilci Adayı:Lezin Sınacı

Hemşirelik Bölümü Temsilci Adayı:Cihad Keygi

Hemşirelik Bölümü Temsilci Adayı:Tunahan Uzungil

Odyoloji Bölümü Temsilci Adayı:Ali İhsan Yılmaz

Sağlık Yönetimi Bölümü Temsilci Adayı:Buse Güdek

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU:

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Temsilci Adayı:İrem Güney

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Temsilci Adayı:Kemal Onur Yıldıracak

TIP FAKÜLTESİ:

TIP Bölümü Temsilci Adayı:Gizem Ergün

UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU:

Gastronomi Bölümü Temsilci Adayı:Furkan Önel