Fapjunk.comOyun oynatempobet

Öğrenci Konseyi | BAU Öğrenci Dekanlığı
yabancı dizi izle

Öğrenci Konseyi

Öğrenci Konseyi

 

Untitled

Öğrenci Konseyi Başkanı, Üniversite Senatosu’na öğrenciyi temsilen katılan Üniversite Akademik Kurulu’nun söz hakkı olan üyesidir. Öğrenci Konseyi, etkin bir görev dağılımı ile kendi içerisinde ‘Akademik İşler, Sosyal Sorumluluk, Organizasyon, Proje Geliştirme, Sosyal Medya-Tanıtım, İç ve Dış İlişkiler’ gibi komisyonlara ayrılarak çalışmalarını sürdürmektedir.
BAU Öğrenci Konseyi, demokratik bir seçim sürecinin ardından göreve gelen bölüm ve fakülte temsilcilerinin oluşturduğu bir yönetim yapısına sahiptir. Bu yönetimin yanı sıra, öğrencilerimizin eğitim süreleri boyunca ve sonrasında bu yapılanmanın doğal üyesi olduğu ve eşit şekilde temsil edildiği, doğrudan demokrasiye dayanan, şeffaf, çözüm önerileri üreterek üniversitemizin gelişimine ve yönetimine ‘Bahçeşehir Üniversiteli olma bilinci ve ruhu’ ile katkıda bulunabilecekleri bir yapılanmadır.
BAU Öğrenci Konseyi’ne yalnızca seçimle gelen üyeler değil, Öğrenci Konseyi’nin doğal üyesi olan tüm öğrenciler konsey toplantılarına katılarak, fikir ve önerilerini dile getirebilmektedir.

BAU Öğrenci Konseyi Websitesi:http://busc.bahcesehir.edu.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/BAUSCofficial/

Twitter: https://twitter.com/BAUSCofficial?lang=tr

Öğrencinin Sesi Radyo Programı- Konuşmacılar: Aslı Akmugan ve Bedir Taha Yer